38185 051
پاسخگويي تلفني از ساعت 8.30 الي 21.30

دفتر مـشـــهد : 38185 (051)
دفتر تهران : 88231510 (021)

سرویس های رایگان

با استفاده از خدمات پرداخت آنلاین مشهدهاست می توانید در هرساعت از شبانه روز برای ثبت یا انتقال دومین های خود در مشهد هاست اقدام نموده و از سرویس های رایگان و بی نظیر آن بهرمند شوید!

تمام سرویس های رایگان اهدا شده برای دومین هایی که از مکان های دیگر به مشهدهاست منتقل می شوند نیز فعال و قابل استفاده خواهد بود. لازم به ذکر است این خدمات رایگان شامل ثبت دامنه های ir. نمیشود.

همین حالا با ثبت نام به مشتریان مشهدهاست بپیوندید!

سرویس های رایگان تنها برای دامین های بین المللی ارایه می شود. (دومین های IR و فارسی را شامل نمی شود.)

امکانات

سرویس ایمیل

امکان ایجاد 2 عدد آدرس ایمیل دلخواه روی دومین های ثبت شده ی شما در مشهد هاست وجود دارد. برای مثال شما می توانید آدرسی مشابه you@domainname.com با ظرفیت 100MB برای خود ایجاد نمایید که سرویس های حفاظت از ویروس، اسپم و fraud نیز بصورت کاملاً رایگان بر روی سرویس ها فعال شده است.

سرویس ارجاع ایمیل

این سرویس به شما امكان میدهد که ایمیل هاي دريافتي در ايميل رسمي سايت خود به طور مثال mail@yourdomain را روی آدرس ایمیل هاي gmail ،hotmail ، yahoo انتقال دهید و در این صورت شما ایمیل های ارسالی به آدرس اول را در Mail Box ایمیل دوم دریافت خواهید نمود.

سرویس های امنیتی

سرویس “Domain Theft Protection” یکی از سرویس های امنیتی است که سطح امنیتی افزوده ای را برای نام های دامنه فراهم می سازد. با استفاده از این سرویس رایگان شما می توانید با قفل نمودن دامنه، از دامنه خود در مقابل انتقال غیر مجاز به غیر حفاظت نمایید.

ابزارهای خريد انبوه

استفاده از ابزار خرید انبوه، کار مدیریت نامهای دامنه را بصورت یکجا برای شما بسیار ساده می کند. با استفاده از این ابزار شما می توانید عملیات ثبت، تمدید، انتقال و یا هر گونه تغییر را بر روی چندین نام دامنه بصورت همزمان و در یک مرحله انجام دهید. این ابزار بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دارد!

ارجاع دومین

با استفاده از سرویس ارجاع دومین Domain-Forwadrding شما می توانید به آسانی بازدید کنندگان سایت خود را و تمام کسانی که نام دومین شما را در مرورگر تایپ می کنند را بصورت خودکار به آدرس دیگری هدایت نمایید.

سرویس مدیریت DNS

در کنترل پنل دامین های مشهدهاست شما کنترل کامل جهت مدیریت رکورد های DNS ،website Location , Email ,SubDomains ,aliases ,FTP و … خواهید داشت و هر گونه مدیریت اعمال شده بر روی SOA ,A ,AAAA ,MX ,CNAME ,SRV و رکوردهای NS بهمراه تمامی بروزرسانی ها در همان لحظه اعمال می گردد.

سایت ساز

درصورتی که هنوز قصد خرید هاست ندارید و سایت شما آماده نشده است , می توانید یک سایت ساز 1 صفحه ای بصورت رایگان از مشهدهاست دریافت کنید .

كنترل پنل آسان

وجود یک کنترل پنل مناسب و کارا از ملزومات مهم مدیریت نامهای دامنه است. کنترل پنل رایگان ما این امکان را برای شما فراهم می کند تا براحتی نسبت به تغییر اطلاعات تماس، ویرایش NS ها، تمدید نام دامنه و … اقدام نمایید.